SESJE ON-LINE

Seksuolog online

Seksualność to jeden z podstawowych obszarów ludzkiego życia. Pomimo tego nadal jest to temat, w którym wiele osób czuje wstyd i zażenowanie. Przez to wszystko, kiedy pojawiają się trudności w życiu intymnym, bardzo ciężko jest nam zgłosić się po pomoc do specjalisty seksuologa. Alternatywą dla stresujących spotkań w gabinecie są konsultacje seksuologiczne online, które pozwalają pracować nad problemami w komfortowych warunkach w domowym zaciszu. Porady seksuologiczne online to wsparcie, które pozwoli Ci wieść szczęśliwe i udane życie z partnerem.

lekarz seksuolog online

Porady seksuologa – zaufaj specjalistom

Psychoterapeuta seksuolog to specjalista, który zajmuje się problemami związanymi z szeroko pojętą seksualnością, czyli życiem seksualnym człowieka. Pomoc takiego specjalisty zapewnia profesjonalne i specjalistyczne wsparcie w przypadku trudności w sferze intymnej.

Popęd seksualny jest naturalną potrzebą fizjologiczną, a jego zaspokojenie jest podstawą dla zachowania zdrowia i równowagi wewnętrznej każdej jednostki. Obszar seksualności jest niezwykle złożony i niestety nadal bardzo często pozostaje tematem tabu. Nie zdajemy sobie również sprawy z tego, że brak podstawowej wiedzy lub zaniedbania w tym zakresie często prowadzą do licznych problemów i frustracji, co w efekcie będzie rzutowało na całe nasze życie. W związku z tym, w przypadku pojawienia się jakichkolwiek niepokojących objawów, najlepiej od razu skorzystać z porady seksuologa online.

lekarz seksuolog online

Wizyta u seksuologa online

Porady seksuologiczne to pomoc, która pozwala odzyskać równowagę w życiu intymnym i nie tylko. Centrum Rozwoju i Wsparcia Psychologicznego Mentali zapewnia konsultacje prowadzone przez wysoko wykwalifikowanych specjalistów, którzy oprócz ogromnej wiedzy i bogatego wieloletniego doświadczenia zawodowego, potrafią przeprowadzić dogłębną analizę problemu, podchodząc do Pacjenta indywidualnie oraz z empatią i zrozumieniem.

Konsultacje seksuologiczne – kiedy umówić konsultację z seksuologiem?

Spotkania z psychologiem seksuologiem online są pomocne w przypadku takich problemów, jak:

 • obniżone lub nadmierne odczuwanie popędu seksualnego,
 • dyskomfort podczas stosunku płciowego,
 • blokada psychiczna lub fizyczna, która uniemożliwi zbliżenie z partnerem,
 • trudności w osiągnięciu orgazmu lub całkowity brak odczuwania przyjemności,
 • zaburzenia erekcji,
 • uzależnienie od seksu,
 • trudności z określeniem lub akceptacją swojej orientacji seksualnej,
 • problem z określeniem swojej tożsamości płciowej.

Seksuolog online – kto powinien skorzystać z konsultacji

Z pomocy psychologa seksuologa online powinny skorzystać osoby, które:

 • są niezadowolone ze swojego życia seksualnego i chcą to zmienić,
 • borykają się z problemami dotyczącymi popędu seksualnego,
 • są w okresie dojrzewania i szukają rzetelnych informacji związanych ze sferą seksualną,
 • chcą odpowiednio przygotować się do rozmowy z dziećmi na temat seksualności,
  zauważyły u siebie niepokojące objawy fizyczne lub psychiczne, które wpływają na ich życie intymne,
 • chcą poddać się tranzycji płciowej, czyli procesowi zmiany sposobu wyrażania swojej płci lub cech płciowych tak, by były one zgodne z wewnętrznym poczuciem własnej tożsamości płciowej,
 • mają problem z określeniem swojej orientacji seksualnej.
seksuolog online

Konsultacja seksuologiczna online par – jak wygląda wizyta

Wielu Polaków wstydzi się mówić o seksie i życiu intymnym ze swoim partnerem, przez co też boją się oni zgłosić się po pomoc do specjalisty. Tylko specjalista seksuolog w rzetelny sposób jest w stanie odpowiedzieć na wszystkie nasze pytania i rozwiać wszelkie wątpliwości. Zazwyczaj najbardziej stresująca jest pierwsza wizyta, ponieważ największy lęk budzi to, co nieznane.

Nasi specjaliści są po to, żeby pomóc, dlatego na pierwszej konsultacji online seksuolog przeprowadza wywiad na temat problemu, który się pojawił, stanu zdrowia, a w końcu także sfery seksualnej, a w tym życia intymnego z partnerem. Specjalista może zapytać o poglądy na temat seksualności czy o opis doświadczeń związanych ze zbliżeniami z parterem.

Seksuolog online – jak umówić się na wizytę

 • Wejdź na stronę: https://mentali.pl/umow-wizyte, przejdź w sekcję „online”, a następnie wybierz specjalizację i interesującą Cię usługę seksuologa.
 • Wybierz termin spotkania i podaj wszystkie dane niezbędne do umówienia wizyty. W razie wystąpienia jakichkolwiek problemów lub wątpliwości skontaktuj się z nami, dzwoniąc pod numer 535 58 58 58.
 • Teraz wystarczy opłacić konsultację przy pomocy bezpiecznych i szybkich płatności. Po opłaceniu wizyty otrzymasz e-mail z potwierdzeniem oraz danymi do logowania na naszej stronie i wiadomość SMS.
seksuolog online wizyta u seksuologa

Seksuolog online – najczęściej zadawane pytania

Czy seksuolog zapewnia pomoc tylko osobom dorosłym?
Nie. Choć dla niektórych jest to bardzo trudne do zaakceptowania, to tak naprawdę już kilkuletnie dzieci zaczynają odkrywać swoją seksualność. Aby uchronić je przed poważnymi problemami w dorosłym życiu seksualnym, warto uważnie obserwować swoją pociechę i w razie pojawienia się jakichkolwiek sygnałów zasięgnąć porady seksuologa.
Jak pokonać wstyd podczas wizyty u seksuologa?
Dla większości z nas temat seksu jest bardzo krępujący. Warto jednak przełamać wstyd i zdać sobie sprawę, że seksuolog jest po to, żeby nam pomóc, a żeby wiedział, w jaki sposób ma to zrobić, to musi poznać szczegółowo nasz problem. Niekiedy skorzystanie z pomocy psychologa seksuologa okazuje się jedyną pomocą w odzyskaniu równowagi w sferze intymnej w związku.
Czy psychoterapeuta seksuolog online rozwiąże mój problem?
Sukces terapii z psychologiem seksuologiem zależy od kilku czynników. Do najważniejszych z nich zaliczamy podejście i zaangażowanie Pacjenta. Aby rozpocząć proces przywracania równowagi w związku, niezbędne jest pełne zaufanie do specjalisty, a także szczerość i aktywny udział w każdym spotkaniu.
Jak przygotować się do wizyty u seksuologa?

Przed zgłoszeniem się do specjalisty, warto poświęcić trochę czasu i zastanowić się nad swoją seksualnością oraz trudnościami, które są z nią związane. Pacjent powinien być przygotowany również na to, że na konsultacji psycholog seksuolog będzie poruszał wiele intymnych tematów dotyczących sfery seksualnej.